«Мій організм дуже сильно реагує на стрес»: Анджеліна Джолі розповіла про те, як у неї виник лицьовий параліч

Відверто про особисте

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі розповіла про те, як її життя змінило розлучення з Бредом Піттом. Так, зокрема, зірка зізналась, що розрив з ексчоловіком серйозно позначився на її здоров`ї — на тлі стресу в акторки виник параліч Белла, який характеризується онімінням м`язів.

«Мій організм дуже сильно реагує на стрес. Рівень цукру у крові то збільшується, то падає. За шість місяців до розлучення у мене раптово виник параліч Белла», — розповіла Джолі в інтерв`ю Wall Street Journal.

Також Джолі зазначила, що впродовж довгого часу не почувається самою собою.

«У ці дні я почуваюся трохи пригнічено. У певному сенсі я не відчуваю себе самою собою вже десять років. Але я не хочу вдаватися в подробиці», — зізналася вона.

Окрім цього, зірка розповіла, що в той період вона хотіла завершити акторську кар`єру та переїхати з США до Камбоджі. За її словами, вона досі планує зробити це, як тільки завершить шлюборозлучний процес.

«Це частина того, що сталося після мого розлучення. Я втратила можливість жити і подорожувати так само вільно, як робила це раныше. Я переїду, як тільки зможу. З усіх місць у світі Голлівуд найнездоровіше місце», — поділилася Джолі.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали