Міс Нью-Йорк Меліса Гюн стала співвласницею міжнародного конкурсу краси MS WORLD 2023

Велика подія для країни

Американська модель з українським корінням Меліса Гюн у партнерстві з власницею конкурсу MS Ukraine World International Оленою Бойко проводить наймасштабніший конкурс у Лас-Вегасі. 

Меліса Гюн — одна з найуспішніших моделей у Нью-Йорку, яка прославилася завдяки співпраці з відомими брендами. Її фото неодноразово прикрашали обкладинки таких глянців, як Lofficiel, Harper`s Bazaar, GRAZIA, про неї писали у VOGUE та інших виданнях, фото Меліси розміщено на білборді у самому серці Манхеттена — на Times Square. Окрім цього, модель співпрацювала зі світовими домами мод і відомими дизайнерами з усього світу. І все це за останні кілька років.

«Я неодноразово брала участь у конкурсах краси в різних країнах, і мені є з чим порівняти. Я добре знаю всю кухню зсередини і розумію, чого чекає кожна дівчинка, коли приходить брати участь у конкурсі. Упевнена, ми зможемо організувати топовий конкурс в Америці, який буде відомий у всьому світі, та створити найкращі умови для наших учасниць», — каже Меліса.

Конкурс буде проведено на високому рівні: на його підготовку вже витрачено понад 2 мільйони доларів, і це лише початок. Дівчата запланували шоу в готелі Cesar Palace у самому серці Вегаса.

Меліса Гюн

MS World — це велика подія для країни, що вперше відбудеться в США на національному рівні та дасть можливість кожній учасниці голосно заявити про свою країну, її сучасні тенденції, культуру, бізнес і спортивні досягнення, а також отримати шанс позмагатися за головну корону світу й запустити проведення грандіозного конкурсу краси міжнародного рівня у власній країні.

Фотографії учасниць транслюватимуться місяць на всіх білбордах Америки, зокрема і на головній площі Нью-Йорку — Times Square.

Меліса Гюн

Корона для конкурсу, огранована алмазами та золотом, виготовляється на замовлення, а її дизайн розробляється спеціально для конкурсу. Кінцева вартість корони поки що не відома.

Меліса Гюн

Окрім того, контракт з конкурсантками передбачає співпрацю з найкращими дизайнерами Америки, публікації у глянцевих виданнях та подорожі в рамках зйомок та партнерських пропозицій.

«Конкурс такого формату Америка ще не бачила. Так як ми вже багато років у цьому бізнесі й це наш перший проєкт такого масштабу, ми продумуємо кожну дрібницю, і запевняю вас, про нього говоритиме вся планета!» — кажуть організатори.

Меліса Гюн 


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали