Міла Куніс потрапила у скандал, назвавши борщ «російським супом»

Акторка переплутала українців з росіянами

Міла Куніс опинилася у центрі скандалу через своє нещодавнє висловлювання. У відеоінтерв’ю для Harper’s Bazaar, де акторка розповідала про своє харчування, Міла назвала борщ «російським супом».

Куніс почала розповідати про те, як готувала їжу її мама, та стала перераховувати різні страви. Окрім борщу «російськими», на думку Міли, виявилися і вареники.

Зрозумівши свою помилку, акторка намагалася виправитися, але заявила, що зараз не знає, як себе ідентифікувати — українкою чи росіянкою.

«Російська їжа — це завжди багато страв. Можна почати з пельменів чи вареників. Можна розповісти про борщ — російський суп з буряком. Але якщо ви не любите буряк, не їжте його. Росіяни люблять копчену рибу, смажену рибу чи просто рибу. Росіяни, ой українці... Ми живемо в часи, коли я більше не знаю, як себе називати», — заявила Куніс.

Висловлювання Міли Куніс, яка вісім років прожила в Чернівцях, обурило її українських шанувальників. У коментарях до відео користувачі зазначили, що акторка має нарешті визначитися.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали