«Ми чудово проводимо час», — Джордж Клуні розповів про новий фільм із Джулією Робертс

Зірковий дует знову разом

Не так давно стало відомо, що Джордж Клуні та Джулія Робертс знову об’єднаються на знімальному майданчику. Здається, актор неймовірно радий новій спільній роботі. Своїми думками Джордж поділився з Deadline.

Актор розповів про майбутній ромком «Квиток до раю», де вони з Джулією зіграють розлучену пару, яка їде на Балі, щоб завадити доньці вийти заміж. Окрім зіркового дуету, у стрічці також з’являться Біллі Лурд, Кейтлін Девер, а режисером картини став Ол Паркер. 

Джордж Клуні

«Тої хвилини, коли я прочитав сценарій, я подзвонив Джулії та запитав: "Ти отримала це?". І вона сказала: "Так", а я запитав: "Ти зробиш це?", а вона: "А ти?", і я відповів: "Так, якщо ти це зробиш". Тому це було одне з найвдаліших рішень», — говорить Клуні.

Джордж Клуні та Джулія Робертс

«Ми проводимо найкращий час у нашому житті. Джулія просто фантастична в цій ролі, і цей чудовий актор Лукас Браво, який просто найкумедніший персонаж у фільмі, і, ви знаєте, Біллі Лурд і Кейтлін Девер. Це дійсно веселий, веселий, веселий акторський склад. Ми чудово проводимо час». 

Нагадаємо, що раніше Клуні та Робертс разом працювали над «Одинадцять друзів Оушена» та «Фінансовим монстром». 

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали