Меттью Перрі зізнався, що ледве не помер від наркотиків

Актор переніс 14 операцій на животі

Меттью Перрі приголомшив прихильників зізнанням про залежність від наркотиків. Актор розповів, що ледь не помер у 2018 році через передозування опіоїдами.

Надмірне споживання заборонених речовин викликало у зірки серіалу «Друзі» розрив товстої кишки. Актор потрапив до лікарні, де його підключили до ЕКМО — апарату для штучного забезпечення достатнього рівня кисню в організмі та виведення вуглекислого газу. Меттью Перрі перебував у комі п’ять місяців та два тижні. За його словами, шанси на повернення до життя у нього були мізерні.

«Коли мене вперше госпіталізували, лікарі сказали сім’ї, що мої шанси на життя —  2%. Мене підключили до ЕКМО. Зазвичай після такого не виживають. Тієї ночі п’ятеро людей були підключені до апарату ЕКМО, решта четверо померли, а я вижив. Отже, головне запитання: чому? Чому саме я? Має бути якась причина. Може, ти ожив, щоб розповісти всьому світу про наслідки вживання наркотиків, Меттью? Уже точно не для чергового сезону "Друзів"», —  розповів Перрі, як повідомляє журнал People.

Аби врятувати зірку, Меттью зробили 14 операцій на шлунку. Розповідаючи про свої шрами, актор зазначив, що саме вони нагадують йому про необхідність зупинитися.

Зазначимо, що проблеми з наркотиками у Перрі почалися ще під час участі у серіалі «Друзі». Знімаючись у десятому сезоні серіалу, він приймав «55 таблеток вікодину на день», а його вага впала приблизно до 58 кілограмів. Тривале приймання вікодину у великих дозах може викликати слабку ейфорію, а надалі — хворобливу пристрасть. У разі передозування з’являється головний біль, сухість у роті, загальна слабкість, сонливість.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали