«Мені довелося засвоїти цей урок», — Кортні Кокс привідкрила завісу у своє особисте життя

Нове інтерв’ю про стосунки з музикантом Snow Patrol

Зірка серіалу «Друзі» Кортні Кокс не афішує своє особисте життя, однак нещодавно вже ж зробила виняток і поділилася з виданням People подробицями своїх стосунків.

Кортні Кокс та Джонні МакДейд

Кортні вже 8 років зустрічається з Джонні МакДейдом — Snow Patrol. Вони познайомилися у 2013-му завдяки спільному другу, Еду Ширану, а вже у червні 2014-го обручилися. Однак у січні 2019 року Кокс і МакДейд розірвали заручини, але підтримували стосунки. 

«Я зрозуміла, що є багато речей, які не можна віднести до себе. Раніше я думала: «Ну, якщо ти мене любиш…» Справа зовсім не в тобі. Люди роблять щось через свою історію та своє минуле. Мені точно довелося засвоїти цей урок», — зізналася Кортні. 

Кортні Кокс та Джонні МакДейд

Акторка також поділилася, що, коли на початку пандемії Джонні застряг в ізоляції у Великобританії, Кортні переосмислила їхні стосунки та подивилася на них під іншим кутом.

«Я зрозуміла, що кохання безцінне. Лише коли я стала старшою, я зрозуміла це. МакДейд — чудовий слухач. Я ніколи не зустрічала когось більш терплячого, ніж він. Він завжди дає необхідні поради. Я люблю його серце, люблю його наміри. Джонні надзвичайно талановитий. Він такий розумний — і це сексуально», — із захопленням розповідає Кортні про свого коханого.

Кортні Кокс та Джонні МакДейд

Однак, попри сильну любов та міцний зв’язок, Кокс та МакДейд не планують узаконювати свої стосунки. Кортні зізнається, що не знає, чи вийде коли-небудь заміж — вона не думає про це.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали