Меган Маркл розповіла про двох людей у палаці, які проявляли расизм

Нові подробиці скандалу

Королівський біограф Омід Скобі у новій книзі Endgame: Inside the Royal Family and the Monarchy`s Fight for Survival розкрив нові подробиці  скандалу, який розгорівся після того, як у 2021 році Меган Маркл та принц Гаррі дали інтерв`ю Опрі Вінфрі. Тоді герцогиня Сассекська зізналася, що зіштовхнулася з расизмом у королівській родині — зокрема, занепокоєнням щодо кольору шкіри її сина Арчі. Про це пише видання Page Six.

«У ті місяці, коли я була вагітна, йшли розмови про те, що йому не буде надано охорону і він не отримає титулу, були також побоювання і обговорення того, наскільки темною буде шкіра Арчі після народження», — стверджувала Маркл.

За словами герцогині Сассекської, про ці розмови вона дізналася від свого чоловіка. Принц Гаррі своєю чергою сказав ведучій, що не може розповісти подробиці.

«Про цю розмову я ніколи не розкажу. У той момент мені було незручно, я був шокований», — сказав Гаррі.

За словами Скобі, навесні 2021 року Маркл писала приватні листи тоді ще принцу Чарльзу, в яких називала не одного, як повідомлялося раніше, а двох членів королівського дому, які, за її словами, брали участь у расистських обговореннях. Скобі не розкрив інформацію про те, чи була друга особа членом королівської сім`ї або просто працювала на монархів, але він підтвердив, що ця людина так чи інакше є частиною королівського дворця. Королівський експерт також зазначив, що знає імена тих, хто причетний до расистських висловлювань в бік герцогині Сассекської, проте закони Сполученого Королівства не дозволяють йому повідомити, хто це.

Цікаво, що в той час, як в оригінальній версії книги імена не називають, в голландському перекладі, як повідомляє Daily Mail, вони таємничим чином з`явилися. Представник голландського видавництва прокоментував ситуацію: «Я не можу говорити про деталі, однак ми отримали прохання призупинити публікацію, що ми і зробили».


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Олексій Гнатковський з родиною в ексклюзивній зйомці колекції...


Проєкт «Ми однієї крові» запустив лінійку адаптивного одягу для...


Читайте також
Популярні матеріали