Меган Фокс зізналася, що має психічний розлад

Акторка бореться з ним протягом декількох років

Американська акторка Меган Фокс зізналася, що має тілесну дисморфію — психічний розлад, при якому людина занадто занепокоєна незначним дефектом або особливістю свого тіла. Про це вона розповіла журналу GQ в спільному інтерв’ю зі своїм хлопцем Machine Gun Kelly (його справжнє ім`я — Колсон Бейкер).

«Ми можемо дивитися на когось і думати: "Ця людина така гарна! Її життя має бути дуже легким". Насправді люди не відчувають себе саме такими. Я маю тілесну дисморфію, я глибоко невпевнена в собі», — зізналася Меган Фокс. 

Акторка не розповіла детальніше, як тілесна дисморфія безпосередньо впливає на неї, однак про проблеми з ментальним здоров’ям вона говорила й раніше. У 2019 році в інтерв’ю Entertainment Tonight вона зізналася, що досягла своєї «критичної точки» ще 10 років тому — після виходу фільму «Тіло Дженніфер». 

«Я думаю, що мала справжній нервовий зрив, коли я взагалі нічого не хотіла робити... Я не хотіла з’являтися десь публічно, тому що боялася і була впевнена в тому, що з мене знущатимуться, на мене кричатимуть, мене закидають камінням або просто знищать...» — розповіла акторка.

Меган Фокс також сказала, що була в «духовному пошуку себе», щоб пропрацювати почуття та навчитися контролювати свою реакцію на те, як її сприймають інші.

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы