Меган Фокс виходить заміж

Акторка заручилася

Це офіційно! Меган Фокс виходить заміж за свого коханого репера Machine Gun Kelly (Колсон Бейкер). Радісну новину актриса повідомила через Instagram. Вона опублікувала зворушливе відео, на якому музикант робить коханій пропозицію. У ролику репер стає на коліно і пропонує Меган обручку під розлогими гілками баньяна. У якості каблучки для заручин Machine Gun Kelly вибрав виготовлений на замовлення виріб від Stephen Webster. У своєму пості, присвяченому заручинам, хіп-хоп виконавець розповів, що обручка складається зі смарагда (каменя Меган за знаком зодіаку) та діаманта (каменя репера). Вони закріплені на магнітних шипах, що позначають дві половинки душі.

«У липні 2020 року ми сиділи під цим баньяновим деревом. Ми просили про чари.

Ми ще не знали, через який біль пройдемо за цей короткий, але шалений проміжок часу. Не підозрювали, наскільки багато роботи та жертв вимагатимуть ці стосунки. Ми були п`яні любов`ю.

І ось, через півтора роки, за які ми пройшли через пекло і за які сміялися більше, ніж будь-коли в житті, він попросив мене вийти за нього заміж. І так само, як у всіх попередніх і всіх майбутніх життях, я сказала «так».

…а потім ми випили кров одне одного. 11.01.22», — поділилася враженнями Меган у соціальній мережі.

«"Так, у цьому та в будь-якому іншому житті". Я попросив її руки на тому самому місці, де ми закохалися одне в одного», — написав Колсон.


Реклама

Популярные материалы

10 новинок на літо від українських брендів


Правильні дії під час та після атаки


Схуднути за 7 днів: ефективне та просте тренування


Читайте також
Популярні матеріали