Маша Єфросиніна знімається у великому кіно

Новий проект Семена Горова

Маша Єфросиніна та Василь Вірастюк зіграють у фільмі Семена Горова «Груднева казка, або Пригоди С. Миколая». Проект став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Державного Агентства України з питань кіно та отримав державне фінансування на виробництво стрічки.

«Ця стрічка має заповнити вакантну нішу національного різдвяного кіно, і ми сподіваємося, вона сподобається як дітям, так і дорослим», –  коментує проект Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Фільм розповідатиме про пригоди другокласника Артема, чия сім'я щойно переїхала з великого міста до будинку у Карпатах. До Артема напередодні Дня Святого Миколая несподівано з'являється крадій у костюмі Миколая. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого.  

Батьків головного героя зіграють популярна українська ведуча й акторка Маша Єфросиніна та польський актор Пшемислав Циприяньські. Український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк зіграє головного антагоніста - злодія, що ховається під костюмом дитячого покровителя.

 «Нашим дітям давно потрібен українських супергерой. Наш С. Миколай – справжній прототип сучасного супергероя, який вміє твори дива, вселяти віру, надію та поєднувати серця», – каже Маша Єфросиніна.

 Режисером фільму виступив Семен Горов, автор багатьох популярних новорічних телефільмів: «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Попелюшка», «Сорочинський ярмарок», «Пригоди Вєрки Сердючки», «Зоряні канікули», «Червона шапочка» та інших.  

Основні місця знімань розташовані на Прикарпатті. Їх обирали відповідно до сюжету – з чарівною атмосферою і красивою природою.

Прокат фільму запланований на 13 грудня 2018, напередодні Дня Святого Миколая.


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали