6 ПРИНЦІВ, З ЯКИМИ ВИ ВСЕ ЩЕ МОЖЕТЕ ПОБРАТИСЬ...

БРИТАНКА ПРОДАЛА ЗА 29 000 ДОЛЛАРОВ ПОДАРОЧНЫЙ...

6 МОДНЫХ ОБРАЗОВ ДЛЯ СОВРЕМЕННЫХ ЖЕНЩИН НА...

ПРИНЦ ГАРРІ ЗБИРАЄТЬСЯ ДО МЕКСИКИ, АБИ...

НА 85-М ГОДУ ЖИЗНИ УМЕР КУЛЬТОВЫЙ АМЕРИКАНСКИЙ...

Маша Єфросиніна знімається у великому кіно

Новий проект Семена Горова

Маша Єфросиніна та Василь Вірастюк зіграють у фільмі Семена Горова «Груднева казка, або Пригоди С. Миколая». Проект став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Державного Агентства України з питань кіно та отримав державне фінансування на виробництво стрічки.

«Ця стрічка має заповнити вакантну нішу національного різдвяного кіно, і ми сподіваємося, вона сподобається як дітям, так і дорослим», –  коментує проект Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Фільм розповідатиме про пригоди другокласника Артема, чия сім'я щойно переїхала з великого міста до будинку у Карпатах. До Артема напередодні Дня Святого Миколая несподівано з'являється крадій у костюмі Миколая. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого.  

Батьків головного героя зіграють популярна українська ведуча й акторка Маша Єфросиніна та польський актор Пшемислав Циприяньські. Український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк зіграє головного антагоніста - злодія, що ховається під костюмом дитячого покровителя.

 «Нашим дітям давно потрібен українських супергерой. Наш С. Миколай – справжній прототип сучасного супергероя, який вміє твори дива, вселяти віру, надію та поєднувати серця», – каже Маша Єфросиніна.

 Режисером фільму виступив Семен Горов, автор багатьох популярних новорічних телефільмів: «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Попелюшка», «Сорочинський ярмарок», «Пригоди Вєрки Сердючки», «Зоряні канікули», «Червона шапочка» та інших.  

Основні місця знімань розташовані на Прикарпатті. Їх обирали відповідно до сюжету – з чарівною атмосферою і красивою природою.

Прокат фільму запланований на 13 грудня 2018, напередодні Дня Святого Миколая.

Красивые места Украины, о которых вы не знали

Streetstyle тренд: жовто-блакитне

Від Львова до Харкова: улюблені місця редакторів ELLE

Загрузка...