Маркетплейс допомоги для жінок: 24 соціально важливі організації на одній платформі

Перший крок до створення кола жіночої взаємодопомоги

В Україні запустили проєкт «Підмога» від жіночого видання divoche.media. На його сторінці зібрані жіночі ініціативи — фонди, благодійні та громадські організації, а також телеграм-боти, які надають допомогу українським жінкам. Можна обрати категорію фонду або громадської організації — гуманітарна чи юридична допомога, робота з питаннями насильства, здоров’я або освітні проєкти.

Проєкт для жінок «Підмога»

Мета проєкту «Підмога» багаторівнева. Насамперед її ціль — полегшити жінкам пошук організацій та ініціатив, до яких можна звернутися по допомогу. По-друге, це інструмент для громадських організацій, який допоможе розказати про свою діяльність ширшій аудиторії.

«Ідея проєкту зріла досить довго — ми багато працюємо із жіночими громадськими організаціями та знаємо, що їм насамперед потрібна медійна підтримка. Водночас бачимо, що багатьом жінкам потрібна допомога, а вони не знають, до кого можна звернутися, — говорить головна редакторка Оксана Павленко. — Нам хотілося допомогти усім — для перших надати можливість розповісти про їхню діяльність, для других — створити майданчик, на якому можна знайти та отримати допомогу. Нам близька ідея жіночої підтримки: ми знаємо, що в єднанні — наша сила. "Підмога" — перший крок до створення кола жіночої взаємодопомоги».

Проєкт для жінок «Підмога»

Маркетплейс зібрав уже понад двадцять пропозицій, серед них є як досвідчені організації, так і ті, що утворилися нещодавно у відповідь на нові виклики, які постали перед українськими жінками після 24 лютого. Зокрема, фонд «Сильні», який допомагає постраждалим від сексуального насильства, та громадська організація «Землячки», яка забезпечує жінок-військових гуманітарною допомогою.

Громадські організації, які хочуть потрапити до переліку, можуть заповнити анкету на сторінці «Підмоги» або написати на divoche.media@gmail.com. Вітрина проєкту буде доповнюватися та оновлюватися щонайменше раз на місяць.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Чому йод важливий для жінок та в яких продуктах він міститься...


Читайте також
Популярні матеріали