MamaRika впервые рассказала о своих родах

Певице пришлось сделать кесарево сечение

2 августа MamaRika впервые стала мамой. Украинская певица родила сына весом 3, 500 кг и ростом 55 см. Спустя несколько дней своим опытом родов MamaRika решила поделиться с поклонниками. Так, певица призналась, что врачам пришлось сделать кесарево сечение.

«За кілька днів до пологів я говорила в сторіз, що інтуїтивно відчувала — вже скоро…І хоч ПДР стояв на 10 серпня, ми із Сєргєічем були на чемоданах у всіх сенсах цього слова.

Як ні в чому не бувало у неділю ввечері ми поїхали на плановий огляд до нашого лікаря і його мудрий погляд відразу дав нам зрозуміти, що ми лишаємося в роддомі на всякий випадок, як то кажуть.

Вже вночі я відчула, що мене тягне живіт (тренувальних схваток у мене не було жодного разу, або ж вони були непомітні), тому це відчуття було новим. Бувши під контролем лікаря, під ранок, ми таки зрозуміли — почалося.

Чи варто говорити, що я ніколи навіть не лежала в лікарні за все життя, тому було, м`яко кажучи, страшнувато. Тож, я, як їжак в тумані, сліпо довірилася супер-бригаді лікарів і недаремно, бо в конкретний момент було прийнято рішення робити кесарів розтин», — поделилась своей историей певица.


Реклама

Популярные материалы

Меган Фокс и Кортни Кардашьян вместе снялись для бельевого бренда...


Бред Пітт подав до суду на Анджеліну Джолі та звинуватив її у змові...


Меган Маркл и принц Гарри планируют вернуться в Великобританию...


Читайте также
Популярные материалы