НЕ ПРОПУСТИ: У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ЛІТНЯ ВЕЧІРКА ELLE...

ЧТО НОСИТЬ ЛЕТОМ 2018: САМЫЕ МОДНЫЕ ШОРТЫ И С ЧЕМ...

УКРАИНСКИЕ БРЕНДЫ КУПАЛЬНИКОВ, ОТ КОТОРЫХ МЫ...

МАША ЕФРОСИНИНА ОТКРОВЕННО РАССКАЗАЛА О СВОИХ...

10 СПОСОБОВ ЗАПЛЕСТИ КОСУ НА ВОЛОСАХ ЛЮБОЙ...

Мама Ілона Маска розкрила свій секрет успіху

І розповіла про свою кар’єру моделі

26 января 2018

Фото: instagram/mayemusk

Їй 69 років і вона має роботи більше, аніж тисячі її молодших колег моделей. Мама Ілона Маска знімається у рекламних таких брендів як Clinique та Revlon. Крім цього, вона читає лекції по всьому світу про здорове харчування. І навіть написала книгу Feel Fantastic. Тож як їй вдається так багато працювати, так гарно при цьому виглядати майже у 70 – вона розповіла в інтерв’ю BBC.

«За останній рік я працювала більше, ніж за все своє життя. У дорослих моделей менше конкуренції, як, втім, і роботи. Якщо старанно публікувати свої фотографії, можна набрати достатню кількість підписників і навіть отримувати запити на роботу без кастингів», - каже Мей, яка в 2017 році стала найстаршою моделлю американського бренду косметики Cover Girl.

Не останньою причиною кар’єрного зльоту мама винахідника вважає своє сиве волосся, яке вона одного дня просто перестала фарбувати. Але це не єдина жертва, на яку довелося їй піти.

«Мені доводиться планувати свій раціон на кожен день, інакше я швидко набираю вагу. У мене британський восьмий розмір одягу, я не така вже й худенька», – зазначає вона.

Мей Маск активно публікує фотографії зі зйомок в своєму Instagram, у неї майже 90 тисяч підписників. Під її знімками можна побачити тисячі лайків і коментарів на кшталт: «Тепер я не боюся своїх 70 років» та «Дуже дякую за приклад того, як жінка може бути ефектною і красивою у будь-якому віці». І поки фешн-індустрія продовжує виставляти жорсткі вікові обмеження, Мей Маск планує працювати моделлю ще як мінімум 10 років:

«Я із задоволенням спостерігаю, як дедалі більше брендів, журналів і дизайнерів звертають увагу на реальні історії жінок у віці. Мода змінюється і, судячи з коментарів у моєму Instagram, зрілі жінки лише вітають це. Молоді моделі теж захоплюються моєю роботою, це дає їм надію на майбутнє. Мій хештег – #ятількипочинаю», – і ці слова Мей Маск не можуть не надихати. 

Теперь мы знаем, как Риз Уизерспун, Карли Клосс и Натали Портман выглядели в детстве

Украинские бренды купальников, от которых мы без ума

Список невесты: 20 лучших комедий о свадьбе

Загрузка...