Макс Барських порушує тему допінгу у новому треку «No Exit»

Особистий досвід артиста

«No Exit» — музичний реліз артиста в рамках соціального медіапроєкту Recycling. Уперше за свою 15-річну кар’єру Барських ділиться особистою історією стосунків із допінгами, що були присутні  у житті музиканта. 

У грудні 2021 року Макс Барських оголосив про запуск арт-простору — експериментальної лабораторії, завдяки якій 2022 рік обіцяє стати максимально плідним у контексті соціально-музичного контенту. Першою темою Recycling стала проблема сімейного насильства та особистої історії Барських, якою співак поділився у діалозі з Marie Claire UA.

Макс Барських

«У Recycling я висловлюватимуся на теми, які пережив на власному досвіді», — говорить Макс Барських.

Перший сингл «No Exit» із циклу Recycling ілюструє яскравий світ несправжніх задоволень, що виявляється пасткою і часто веде до безвиході.

Макс Барських

«У наш час музика, фешн, кіно часто романтизують наркотики, створюючи навколо них ореол таємничості, особливого "настрою" та очільника бажаних вечірок. Усе частіше я чую, як у суспільстві обговорюють поділ на більш або менш сильні наркотики, той чи інший ефект від них. Для мене вони всі однакові, тому що в кінці завжди настає порожнеча. Свого часу я вибрав життя і зміг відмовитися від псевдозадоволень. Це було одне з найкращих рішень, яким я пишаюся», — прокоментував артист. 

Нову композицію супроводжує fashion відео, режисером якого виступили Алан Бадоєв та Trent Pazl, а всі образи героїв взяті з дебютної колекції бренду артиста Industrial Habits by Nick Vangard.


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали