«Листи до музи»: Белла Гадід, Кара Делевінь та Емілі Ратаковскі у новому календарі Pirelli

Справжня магія

 

Компанія Pirelli представила календар на 2023 рік — розкішне видання із зірковими учасниками. Про це повідомляє CNN.

Календар під назвою «Листи до музи» є даниною «наздвичайним жінкам — художницям, активісткам, спортсменкам та іншим видатним особистостям», — зазначила австралійська фотографка Емма Саммертон.

«Я хотіла повернутися до етимологічного значення слова "муза" та зобразити жінок, які надихають мене своїм внеском у літературу, науку та мистецтво», — сказала Саммертон CNN.

«Ідея полягала в тому, щоб показати їхню справжню сутність і створити світи, які могли б відображати та розповідати їхні великі історії», — додала фотографка.

Таким чином, у зйомці взяли участь 14 моделей, які постали на фото у ролі різних муз. Наприклад, Кара Делевінь з’являється у ролі «Артистки», одягнена у вбрання з макраме, вона позує серед гігантських кульбаб. Також на фото можна побачити Беллу Гадід, Ешлі Грем та Емілі Ратаковскі.

Зйомки проходили в Нью-Йорку та Лондоні цього літа. Фото пронизані магічним реалізмом і сюрреалістичними елементами, такими як вищезгадані кульбаби, темні ліси, сови та оптичні дзеркала, які були надані дизайнером декорацій Вікі Рутч. Яскравим доповненням до них стали фантастичні костюми від Аманди Гарлех.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали