Лілі Коллінз пограбували у розкішному спа-салоні

Акторка спустошена

Відпочинок у спа-салоні в Західному Голлівуді закінчився для Лілі Коллінз крадіжкою дорогоцінностей. Видання Daily Mail повідомило, що, перш ніж відправитися насолоджуватися послугами, акторка поклала свою заручну каблучку, обручку та електроніку в сховище. Після повернення вона була шокована та спустошена, побачивши, що речі вкрадені.

Лілі Коллінз

Наразі департамент шерифа округу Лос-Анджелес розслідує пограбування, яке класифікується як «понад 10 000 доларів», але нікого ще не заарештовано. Окрім цього, поліції не вдалося виявити сліди проникнення у сховище.

Журналісти розповідають, що Лілі особливо засмучена через зникнення обручки. Раніше в інтерв’ю вона розповідала, що її чоловік — режисер Чарлі Макдауел разом з Irene Neuwirth Jewellery розробив для неї діамант з огранюванням «троянда».

Лілі Коллінз

«Це виглядає як дуже гарний діамант з огранюванням "троянда", який, імовірно, важить 2-3 карати. Діамант такого типу завжди здається більшим, оскільки огранований плоскіше, ніж традиційні сучасні діаманти. Чудовий світло-рожевий колір. Він надзвичайно рідкісний. Хоча це важко оцінити, його роздрібна ціна, безсумнівно, перевищить 65 000 фунтів», — розповів приватний ювелір Бонні Дадені виданню HELLO!

Лілі Коллінз


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали