Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Легендарний пес-сапер Патрон отримав нагороду «За віддану службу» від Володимира Зеленського

У присутності прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо

8 травня Володимир Зеленський вручив нагороди саперам, які щодня звільняють територію України від ворожих мін, розтяжок і снарядів. Разом із чернігівськими піротехніками нагороду від президента отримав чотирилапий талісман працівників ДСНС — пес Патрон, який знайшов уже 236 вибухонебезпечних предметів.

Пес-сапер Патрон

Нагороду Володимир Зеленський вручив власникові Патрона Михайлу Ільєву, який також отримав відзнаку від президента за мужність 3-го ступеня.

«У присутності пана прем`єр-міністра Канади Джастіна Трюдо нагородив сьогодні наших саперів, зокрема й малого, але дуже відомого сапера Патрона. Собаку, який допомагає очищенню нашої землі від слідів окупантів. І який допомагає також вчити дітей протимінної безпеки. Через російських загарбників це тепер одне з найбільш актуальних завдань — навчити дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети та уникати їх. Ось таке “звільнення” від безпечного життя для українських дітей Росія принесла в Україну», — сказав Володимир Зеленський.

У ДСНС України відмічають, що Патрон був надзвичайно радий знайомству з Джастіном Трюдо, навіть попри те, що у нього не знайшлося шматочка улюбленого сиру Патрона.

Нагадаємо, що сьогодні, на 75-й день війни, Володимир Зеленський звернувся до українців.


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали