Леді Гага стала співголовою Комітету з культури та гуманітарних наук Білого дому

Важливе призначення

Співачку Леді Гагу призначили співголовою Президентського комітету з мистецтва та гуманітарних наук, який консультуватиме Джо Байдена з питань культурної політики. Про це повідомляє видання The New York Times. Окрім Леді Гаги серед новопризначених членів комітету також режисерка Шонда Раймс, музикант Джон Батіст, акторки Дженніфер Гарнер і Анна Дівер Сміт. Загалом до комітету увійшли 24 людини.

«Вітаємо новопризначених членів Президентського комітету з мистецтва та гуманітарних наук на чолі з Брюсом Коеном і Леді Гагою. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю, яка позитивно вплине на роботу в галузі мистецтва, бібліотек, музеїв і гуманітарних наук по всій країні», — йдеться в офіційному акаунті комітету в Twitter.

Комітет, створений у 1982 році Рональдом Рейганом, відповідає за надання рекомендацій президенту та керівникам Національного фонду гуманітарних наук, Національного фонду мистецтв та Інституту музейних і бібліотечних послуг. У серпні 2017 року він був розпущений, але адміністрація Джо Байдена поновила його у вересні минулого року.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали