Laura Marti презентує нову надзвичайно ліричну пісню

Розмова із собою

Скільки б війна не приносила горя, люди потребують краси, ніжності, доброго смутку і любові. Саме таку пісню під назвою «Дощ» Laura Marti випускає в останній день осені. 

«Дощ» — друга пісня з нового альбому Лаури Марті «Незалежна», вихід якого планується на початок 2023 року.

Альбом «Незалежна» Лаура закінчила в ніч на 24 лютого. Дуже символічно. На кінець березня був запланований реліз альбому і сольний концерт Лаури в одному зі столичних клубів. З піснею «Незалежна» Лаура Марті брала участь у Нацвідборі на Євробачення-2022. 

Лаура Марті

Але війна зруйнувала всі творчі плани. Під час війни Лаура виїхала до Європи з благодійними концертами для України. Зараз вона перебуває в Кельні, записала два нові джазові альбоми і пише нову музику, дає концерти в різних містах Європи та веде волонтерську діяльність.  

Пісня «Дощ» надзвичайно лірична і ніжна. Вона дещо відрізняється від загальної стилістики нового альбому «Незалежна». Над аранжуванням Лаура працювала з відомою джазовою піаністкою і композиторкою Наталією Лебедєвою. Оркестровку для пісні зробив відомий український саундпродюсер, аранжувальник і композитор Юрій Шепета. Мастеринг і зведення робив постійний саундпродюсер Лаури — В’ячеслав Шевченко, з яким зроблено альбоми Shine, «Все буде добре» та інші. 

Лаура Марті

«Пісня "Дощ" для мене розмова із самою собою або найкращим другом, який нічого не коментує, а просто уважно слухає. Іноді нам буває так важко, що єдина людина, з якою ми можемо говорити відверто, — це лише ми самі. За ці 9 місяців війни ми відчули стільки різного болю, що розмова буде довгою», — зазначає Лаура Марті. 

Кліп на пісню знято у двох локаціях — кадри з дощовими вулицями Києва перебиваються дуже незвичайними підводними зйомками Лаури в басейні. Над ним працювала талановита українська режисерка Анастасія Ковальчук.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали