ЗМІ: Тарантіно готується зняти свій останній фільм

У центрі сюжету — кінокритикеса Полін Кейл

Шанувальники творчості Квентіна Тарантіно можуть радіти — знаменитий американський кінорежисер зніме ще один фільм, хоча, можливо, він стане останнім у кар’єрі цього приголомшливого сценариста, продюсера та актора. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Тарантіно вже написав сценарій, за яким планує знімати фільм цієї осені, проте деталей поки не розкривають. Відомо, що історія розгортається в Лос-Анджелесі в кінці 1970-х років, а в центрі стрічки — одна з найвідоміших американських кінокритикес Полін Кейл.

Жінка була відома своїми запеклими суперечками з редакторами та режисерами. Наприкінці 1970-х Кейл працювала консультанткою у Paramount. 

«Полін Кейл недовго працювала консультанткою у Paramount, і цей період, схоже, збігається із часом, який охоплює сценарій Тарантіно. Відомо також, що режисер дуже поважав Кейл, тож, цілком імовірно, вибрав її як героїню для свого фільму», — пише The Hollywood Reporter.

Сам режисер говорив, що хотів би зняти десять фільмів або піти на пенсію до 60 років. У Квентіна на рахунку зараз дев’ять стрічок (якщо рахувати два фільми «Убити Білла» як один), і цього місяця йому виповниться 60 років.

Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали