Кіра Найтлі зіграє журналістку в драмі про серійного вбивцю

Продюсерами фільму стануть Марго Роббі та Рідлі Скотт  

Англійська акторка Кіра Найтлі зіграє журналістку Лоретту Маклафлін у фільмі про серійного вбивцю «Бостонський душитель». Про це повідомив Collider. 

Кінострічку зніматимуть на основі реальних подій, сюжет розгортатиметься у 1960-х роках. Героїня Лоретта Маклафлін — журналістка, яка першою зібрала серію злочинів докупи та розкрила особистість убивці Альберта де Сальво. Вона працювала разом з колегою Джин Коул та інформувала місцевих жінок про перебіг подій. Поки журналістки розслідували злочин, вони зіштовхнулися із сексизмом. Лоретта Маклафлін також поставила під сумнів справжню особистість серійного вбивці, тому фільм матиме й елементи трилеру. 

Режисером і сценаристом кінострічки стане Метт Раскін — він досліджував матеріали справи та відшукав сім’ї Маклафлін і Коул. Марго Роббі та Рідлі Скотт спродюсують драму. Зйомки фільму розпочнуться в грудні в Бостоні. 

Зауважимо, «Бостонський душитель» — не перша кінострічка про серійного вбивцю. Однойменний фільм вийшов у 1968 році, через 4 роки після завершення розслідування. За його основу взяли справжню історію та книгу Герольда Франка «Бостонський душитель». Також є ще один однойменний фільм, знятий у 2006 році. 

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы