Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Королева Британії Єлизавета II передасть частину своїх повноважень принцу Чарльзу

Список обов’язків королеви зазнав змін вперше за 10 років

Королева Великої Британії Єлизавета II передасть частину своїх повноважень принцу Чарльзу. Про це повідомляє Daily Mail.

За інформацією видання, список обов’язків монарха зазнав змін уперше за 10 років. Однак представники Букінгемського палацу заявили, що це не «різка» зміна, а невелике оновлення.

Раніше до переліку обов’язків Єлизавети II як глави держави входило 13 пунктів. Серед них — офіційне відкриття парламенту, призначення прем’єр-міністра, здійснення та прийняття державних візитів. Наразі замість конкретних формулювань опубліковані більш розмиті — вони вказують на те, що королева виконує низку дипломатичних і парламентських обов’язків, а також приймає глав держав.

Єлизавета II як глава нації виконуватиме обов’язки за потребою. Відтепер у неї з’являться більш узагальнені функції — надихати єдність і національну ідентичність, визнавати успіхи й досягнення інших та забезпечувати підтримку роботи громадян.

Видання також повідомило, що із шести ключових подій королівського календаря офіційне відкриття парламенту було видалено, а чотири з п’яти інших цьогоріч очолить принц Чарльз.

Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Як Друга світова війна змінила beauty-індустрію


Благодійні ініціативи для допомоги українцям


Читайте також
Популярні матеріали