Чарльз III зустрівся з ветеранами війни після фейкової новини про свою смерть

Король спростував чутки зі ЗМІ

Чарльз III зустрівся з ветеранами Корейської війни в Букінгемському палаці. Світлини з події опублікувала офіційна сторінка британської королівської сім’ї в Instagram. 

Чарльз III відзначив 70-річчя з дня підписання перемир’я. Як зазначила сторінка британської родини, у бойових діях Корейської війни взяло участь 60 тисяч військовослужбовців з усієї Британії та країн Співдружності. 1100 з них загинули. 

«Увечері королівська принцеса та герцогиня Единбурзька влаштують прийом у палаці від імені Його Величності на честь річниці “Забутої війни”», — підкреслили в Instagram.

Нагадаємо, напередодні ЗМІ почали поширювати інформацію про смерть короля Чарльза III. Проте вона виявилася фейковою — її офіційно спростувало посольство Великої Британії в Україні. 

Раніше в короля Чарльза III діагностували рак. Захворювання виявили під час нещодавнього лікування монарха через збільшення простати. Також зазначили — король продовжить виконувати державні обов`язки, проте відкладе публічні виступи. Інші представники королівської сім’ї допоможуть замінити його. Палац також підкреслив, що король «залишається цілком позитивним щодо свого лікування та з нетерпінням чекає повернення до виконання повноцінних державних обов’язків якомога швидше». 

Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали