Копія батька: Тіна Кароль знялась у фотосесії з підрослим сином Веніаміном

До дня народження Євгена Огіра

Тіна Кароль знялася у новій фотосесії зі своїм 14-річним сином Веніаміном. На світлинах хлопець позує з матір`ю, відтворюючи спільну фотозйомку Тіни Кароль та її чоловіка Євгена Огіра, який пішов з життя у 2013 році. Зворушливими фото зірка поділилася у своєму Instagram-акаунті в день народження чоловіка, 14 серпня.

«Сьогодні дитячі свята починаються з хвилин мовчання за тими, кого вже нема. Діти вміють шанувати пам’ять та поважати героїв, серед яких їх батьки та родичі. Сльози на їх очах сухі, наші діти сильніші за нас. Доля, яка випала нашим дітям, тяжка і несправедлива. Я бачу, як цей біль перетворюється на мотивацію та характер. Молодих вдів, таких розгублених, таких сильних — нас сьогодні таких, на жаль, більшає. Хлопчиків з портретом тата у кишені також більшає», — написала Тіна.

«Ми 10 років, усвідомлення цього неможливе, слідуємо за твоєю зіркою. Ти бився за життя відчайдушно у всіх на очах, у моїх руках. Ми любимо тебе, наш тато! Ми йдемо далі, як ти й просив, але не повз, а з тобою в нашій пам’яті і серці. Дивись, він дуже схожий на тебе, розігрує мене так само як і ти, а я вірю всім вашим жартам. Цей день — день твого духу та мудрості. Прикладом бути неможливо, а орієнтиром можна. Назавжди разом», — додала вона.

Нагадаємо, Євген і Тіна одружилися у червні 2008 року, в листопаді того ж року у закоханих народився син Веніамін. Євген Огір помер на 33-у році життя від раку шлунку.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали