Кларисса Ворд виступила на BoF VOICES 2022 з промовою про Україну

«Дуже гірка ціна»

Темою The Business of Fashion VOICES цього року став «Пошук оптимізму в нестабільному світі». Спікери виступили з промовами на найбільш актуальні теми сьогодення: від війни в Україні до кліматичної кризи та наслідків пандемії. Зокрема, головна міжнародна кореспондентка CNN Кларисса Ворд, яка отримала премію Пібоді за висвітлення війни у Сирії, розповіла, що сьогодні має зробити міжнародна спільнота для підтримки українського народу.

Клариса Ворд

Twitter: The Business of Fashion

«Хоча немає сумніву, що Україна якимось чином виграє цю війну, це коштує дуже гіркої ціни», — сказала Кларисса.

У своїй промові, яка отримала назву «Битва за Україну: де вона проходить та чому має значення», Ворд зазначила, що повномасштабне російське вторгнення зруйнувало цілі міста, перетворило хлібні поля на попіл та спровокувало продовольчу та енергетичну кризи.

«Я вважаю, що для нас дуже важливо говорити про війну і думати про війну», — заявила спікерка, вказуючи, що повномасштабна війна набула «динаміки Давида і Голіафа».

Кларисса Ворд особисто відвідувала Україну цього року. За її словами, вона була свідком не лише стійкості та сміливості, а й горя та болю людей, які втратили своїх близьких.

Наприкінці промови Кларисса закликала міжнародну спільноту надавати Україні більше гуманітарної та військової допомоги.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали