Кім Кардаш’ян прокоментувала пошкодження «голої» сукні Мерілін Монро

Зірка дуже хотіла одягти саме цю сукню

Нещодавно Кім Кардаш’ян опинилася в центрі скандалу. Відома телезірка пошкодила культову «голу» сукню Мерілін Монро, в якій вона виступала на дні народження Джона Кеннеді. Після заходу Met Gala на сукні залишилися пошкодження біля блискавки на спині, деяке каміння на сукні відсутнє, а інше висить лише на нитці.

Довгий час Кім не коментувала неприємну ситуацію, однак днями відповіла на незручні запитання з приводу інциденту в інтерв’ю шоу Today.

Кім Кардаш’ян розповіла, що сукню на неї одягли співробітники музею в рукавичках на червоній доріжці, а носила вона її всього лише декілька хвилин.

«Я вийшла на червону доріжку в халаті та капцях, а сукню одягла перед тим, як піднялася сходами. Я носила її хвилини три-чотири, а потім переодяглася просто на сходах», — розповіла зірка.

Кім пояснила, що дуже хотіла одягти саме цю сукню, адже вона якнайкраще відображала тематику цьогорічного балу Met Gala.

«Я розумію, як багато значить ця сукня для американської історії. Враховуючи американську тему на Met Gala, я подумала: "Що може бути більш американським, ніж Мерілін Монро, яка співає Happy Birthday президенту Сполучених Штатів?"», — додала Кім.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали