Київ у Парижі: як пройшов благодійний Fashion Brunch by Slava Zoria

На підтримку Фонду Маші Єфросиніної

За день до офіційного старту Тижня моди в Парижі на розі rue Marbeuf у жвавому Восьмому районі теплими обіймами вітали одна одну українки, що зібралися на благодійний бранч до авторки проєкту Fashion Brunch Слави Зорі.

Не випадково місцем зустрічі стала нова гастрономічна точка французької столиці — ресторан грецької кухні ANNA, який вже встигли відвідати Демі Мур та виконавиця головної ролі в серіалі «Емілі в Парижі» Лілі Коллінз.

Його власниця, відома українка Анна Андрес, ретельно готувалася до прийому гостей. Саме тому шеф ресторану Янніс Кіороглу створив для бранчу ексклюзивне меню.

Головною метою заходу cтав збір коштів на підтримку Фонду Маші Єфросиніної «Від великих сердець — для маленьких» задля допомоги дітям, родини яких постраждали від війни.

Підтримали ініціативу інфлюенсерки Євгенія Гаврилко та Інна Фісун, фотографині Соня Плакидюк та Анна Озерчук, топвiзажистка Наталія Стрільчук та маркетинг-директорка київського ЦУМу Маруся Коваль.

Спеціально запрошена спікерка Олена Гавеля, тренінг-менеджерка концерну LVMH, захоплена історією моди та парфумерії, поділилася історіями жінок, що пережили у свій час війну, зокрема Пеггі Гуггенхайм, Ельзи Скіапареллі та Марлен Дітріх.

Дизайнерка Альона Пріст познайомила гостей зі своїм брендом преміум-аксесуарів Lona Prist та виставила на благодійний розіграш спеціальний лот —  найпопулярнішу модель сумки Nicole.

Французький парфумерний бренд Ex Nihilo Paris також підтримав захід дегустацією нових ароматів, розіграшем культового аромату Fleur Narcotique та підготував подарунки для кожної гості.

Зустріч закінчилась емоційними особистими історіями та роздумами на тему суперсили, яку здобули присутні за останні місяці.

Наступні заходи заплановано провести у Відні, Лондоні та Нью-Йорку, щоб відновити зв’язок мiж украïнками у світі та продовжувати збирати кошти на підтримку тих, хто цього потребує.


Реклама

Популярні матеріали

Книжкові новинки червня, на які варто звернути увагу


Гід найгарнішими весільними сукнями 2024 року


«ТопШефи х WINETIME. Готуємо разом»: Іван Булавін ділиться...


Читайте також
Популярні матеріали