Кейт Міддлтон «затьмарює» Чарльза ІІІ: експерт розповів, як до цього ставиться король

Сімейні справи

22 травня король Чарльз ІІІ, його дружина Камілла та невістка Кейт Міддлтон відвідали квіткову виставку Chelsea Flower Show. Це був перший офіційний захід для Чарльза та Камілли в ролі короля та королеви, однак, як зазначають користувачі Мережі, їхній «дебют» затьмарила принцеса Уельська. Кейт у бездоганному образі зі своєю фірмовою посмішкою та непохитною впевненістю привернула до себе всю увагу публіки та фотографів.

Утім, як переконує неофіційний королівський біограф Роберт Джобсон, Його Величність цілком влаштовує така ситуація.

«Чарльз не має ілюзій щодо того, що саме молодші члени королівської родини мають зіркові якості та вирішальне значення для майбутнього нашої монархії. Ми побачили ознаку цього на Chelsea Flower Show, де принцеса Уельська сяяла та, можливо, не усвідомлюючи цього, привернула до себе більше уваги, ніж візит короля», — зазначив Джобсон у коментарі Daily Mail.

Експерт також додав, що Кейт Міддлтон та принц Вільям «мають вау-фактор» і «потрапляють у заголовки з правильних причин».

«Кейт має чудовий вигляд, вона розумна і є натхненням для багатьох жінок вдома і за кордоном. Але вона ніколи не перегинає палицю», — підсумував Джобсон.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали