САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ ТРЕНДЫ СЕЗОНА, К КОТОРЫМ СТОИТ...

КАК ПРИГОТОВИТЬ КРОСТИНИ С КЛУБНИКОЙ И...

ОБМАНУТЬ ВРЕМЯ: ЧТО ПОМОГАЕТ ВЕРЕ ВОНГ В 70...

«ОНА ВЕГАТАРИАНКА И ОЧЕНЬ ЛЮБИТ...

ДЖЕННИФЕР АНИСТОН ПРОДАЕТ АРХИВНОЕ ФОТО, НА...

Прем'єра: Pianoбой презентував акустичний альбом «Заброшка», записаний у перші тижні карантину

В альбом увішли як абсолютно нові пісні, створені в період карантину, так і пісні, котрі чекали свого часу — їх зрідка грали тільки на акустичних квартирниках

Рейтинг статьи / 0
2 5 1

Коли все знайоме та зрозуміле навкруги руйнується, залишається тільки займатись тим, чим не можеш не займатись. Альбом «Заброшка» — акустичний альбом Pianoбоя, записаний Дмитром Шуровым наодинці в перші тижні карантина, одразу післе потужного концерта «Хісторі» в киівському Палаці спорту, що відбувся 8 березня 2020 року. Тур перенесений на осінь, всі інші концерти скасовані. 

«В атмосфері загального замішання та паніки я відчув, що це мій шанс спокійно зайнятись тим, що я люблю більше за все — музикою. «Заброшка» — п`ятий альбом Pianoбоя, який міг би бути й першим. Музика живе в паузах між звуками. Рекомендую слухати пісни поспіль, в твоїх улюблених навушниках», — Дмитро Шуров.

Піанобой

Зачинившись в своїй студії на три тижні, автор пірнув у запис тридцятихвилинного потока свідомості, граючи по черзі на всіх інструментах, які потрапили під руку — від піаніно й гітар до барабанів й вібрафона. 

Альбом наповнений світлою рефлексією, вишуканими гармоніями та політными мелодіями, це душевный та відвертий діалог музиканта із слухачем про головне — самотність кожного з нас перед лицем життя й смерті.

5 кроків до свідомого життя сучасної дівчини

Самые актуальные тренды сезона, к которым стоит присмотреться

Как приготовить кростини с клубникой и моцареллой

18 ярких идей для вашего летнего маникюра

Пора прощаться: 8 антитрендов этого лета

Новинка, варта уваги: інноваційний пристрій glo™ HYPER і нові стіки neo™* у форматі демі