Камілла Паркер-Боулз офіційно стане королевою Великої Британії

Після коронації Чарльза ІІІ

Дружина Чарльза ІІІ Камілла Паркер-Боулз офіційно стане королевою Великої Британії після коронації монарха, яка відбудеться 6 травня у Вестмінстерському абатстві. Про зміну титулу Камілли, яка раніше мала статус принцеси-консорта, а зараз є королевою-консортом, стало відомо з листівки-запрошення на історичну подію.

Чутки про новий титул Камілли з`явилися ще в жовтні минулого року — тоді джерела, наближені до королівської родини, зазначали, що коронація Чарльза стане найбільш вдалим моментом для змін.

«У перші місяці правління Його Величності мало сенс називати Її Величність королевою-консортом, щоб відрізняти від Її Величності королеви Єлизавети II. Тепер "королева Камілла" — більш підходящий титул для дружини короля Карла III у запрошенні. Коронація — слушний час, щоб почати використовувати новий титул офіційно. Всі попередні дружини королів носили такий титул», — повідомили інсайдери виданню Tatler.

Напередодні коронації у Мережі також з`явився новий офіційний портрет Чарльза та Камілли — світлину було зроблено минулого місяця у Блакитній вітальні Букінгемського палацу.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали