Іванна Сахно розірвала контракт з Netflix, щоб не грати росіянку

Таке рішення мало для акторки наслідки

Українська акторка Іванна Сахно розірвала конфлікт з Netflix, щоб не грати уродженку Радянського Союзу. Про це вона розповіла в інтерв’ю для YouTube-каналу ТСН.

Сталося це ще під час пандемії. Акторку вже затвердили на роль, але знімання проєкту перенесли через COVID.

«У мене є якісь моральні цінності й поняття. Я навіть такого припустити не можу. Зараз в Голівуді все менше і менше репрезентують Росію. Моя команда одразу каже «ні», коли присилають сценарії, в яких пропонують грати росіянок. Я була приєднана до серіалу Netflix, це було ще під час ковіду. Це була роль американки, яка походила з Радянського Союзу. Це була одна з моїх перших великих ролей в серіалі. Зйомки не розпочалися, бо почався ковід. І я зрозуміла, що не можу навіть грати людину з Радянського Союзу. Тому розірвала контракт з Netflix. Через це у мене були деякі проблеми», — відверто каже Сахно.

На запитання, чи довелось Іванні через її відмову заплатити штраф, акторка відповіла: «Я їм винна 50 відсотків моєї зарплати за наступну роботу, яку я знімаю з Netflix».

Зараз киянка Іванна Сахно — зірка серіалу «Зоряні війни: Асока» та фільмів «Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Шпигун, який мене кинув», «Пік страху». З початком повномасштабного російського вторгнення акторка публічно засудила війну. Вона два роки активно підтримує Україну: ходить на мітинги, дає інтерв’ю, минулого року стала амбасадоркою United 24.

Актриса відверто розповіла, наскільки взагалі в американському колі вітається така активна громадянська позиція.

«Як це сприймається, окрім мого бажання, щоб світ почув про Україну, мене не цікавить. Тому що мова йде про дітей, про мій дім. Я відчуваю себе відданою Україні та нашій перемозі. Як це сприймається? Два роки тому це були свіжі новини: люди бачили мужність українців і нашу силу. Вони були дуже натхнені нею. Ця наша сила і мужність продовжується. Але що змінюється у світі, так це те, що вони звикають до потоку новин. І зараз наша робота — продовжувати говорити. Бачу, що деяких республіканців дратує постійне нагадування про Україну. Але це насправді надихає мене говорити ще голосніше», — зазначила Іванна Сахно.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали