Гурт Kalush Orchestra виступив на MTV Europe Music Awards

Свій виступ учасники гурту присвятили Україні

Український гурт Kalush Orchestra став гостем престижної премії в галузі музики MTV Europe Music Awards. Церемонія та концерт відбулися 13 листопада у Дюссельдорфі. Окрім Kalush Orchestra на заході можна було побачити співачок Тейлор Свіфт (яка здобула перемогу в чотирьох номінаціях), Ріту Ору, Bebe Rexha, гурти Muse і Gorillaz та інших артистів.

Зокрема, Kalush Orchestra був запрошений як спеціальний гість і виступив з номером, який присвятив Україні.

Спочатку Kalush Orchestra виконав куплет нової пісні, а вже потім зазвучала знаменита Stefania. Також на сцені з’явилися не лише учасники гурту, а й танцюристи у знаменитих рожевих панамках.

На своїй сторінці у соцмережах учасники Kalush Orchestra розповіли, що у Німеччині їх зустріли оваціями, а багато світових знаменитостей висловили свою підтримку Україні. Серед них були Ріта Ора, Девід Гетта, гурти Muse та One Republic.

«У нас буде дві пісні: одну ви знаєте, а інша ще навіть не вийшла. Вона — доволі секретна... Буде дуже гаряче... Хочеться якомога краще презентувати нашу українську культуру та музику, а ми це вміємо, ви знаєте», — сказав Олег Псюк напередодні виступу та запросив глядачів у майбутньому відвідати Україну.

 


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали