Гуманітарні сили України: благодійні фонди та волонтери отримали спеціальну відзнаку за допомогу українцям під час війни

До Міжнародного дня волонтерів

Напередодні Нова пошта вручила Відзнаку Гуманітарним силам України. Її отримали 30 ефективних і системних благодійних фондів та громадських організацій, які допомагають країні у найвідповідальніший час у її історії, а також 3 волонтери, яких номінували українці. Фонди та волонтерів відзначили в рамках проєкту «Гуманітарна пошта України» від Нової пошти, що з 2014 року надає можливість відправляти гуманітарні вантажі по всій Україні, доставлення яких сплачує компанія. За понад 8 років співпраці фонди — учасники проєкту надіслали адресатам 40 000 тонн допомоги, а це вага 140 легендарних літаків «Мрія».

Нова Пошта

Команда Нової пошти

Відзнаку Гуманітарним силам України отримали 30 фондів у десятьох категоріях:

«Допомога ЗСУ»: ГО Help Army, БФ «Миротворці України», БФ «Армія SOS», БФ «Мир і Ко».

«Допомога захисницям»:  ГО «Землячки».

«Гуманітарна допомога»: ГО «Елеос-Україна», БФ HopeUA. 

«Допомога дітям»: БФ «Клуб Добродіїв», БФ «Миру і Добра», БФ «Крила надії».

«Допомога людям поважного віку»: БФ «Життєлюб», БФ «Онуки».

«Допомога тваринам»: Гуманістичний рух UAnimals, ГО «Елемент життя». 

«Медична допомога»:  БФ «Свої», БФ Андрія Шабанова «Ти не один», Волонтерська сотня «Доброволя», ГО «Ініціатива Е+», Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова.

«Допомога в регіонах»: БФ «Корпорація монстрів» (Одеса), ГО «Зміни Білу Церкву», Волонтерський центр «Квазар» (Львів), ГО «Молодіжний центр Волині» (Луцьк), ГО «Легенда Поділля» (Кам’янець-Подільський). 

«Регулярна допомога» (фонди, що регулярно співпрацюють з «Гуманітарною поштою України» від 2014 року): БО «Повернись живим», ГО «Народний тил», БФ «Крила фенікса». 

«Потужна сила»: Благодійний фонд Сергія Притули, ГО «Аеророзвідка», Фундація «Дім Рональда МакДональда в Україні».

Повернись живим

Володимир Турчин (БО «Повернись живим»)

Відзнаки вручали представники української влади, журналісти та лідери думок. Зокрема, міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, снайперка ЗСУ Євгенія Емеральд, адвокат і військовослужбовець Масі Найєм, головна редакторка онлайн-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва, головний редактор журналу та сайту «НВ» Віталій Сич, а також співзасновники Нової пошти Інна Поперешнюк та Вячеслав Климов.

Євгенія Емеральд

Євгенія Емеральд

«Гуманітарні сили, тобто волонтери, а разом з ними армія та бізнес — це три кити, на яких сьогодні тримається Україна. У 2014-му, коли "Гуманітарна пошта України" лише починала роботу, з нами співпрацювали близько 60 організацій, а зараз їх понад 600. Загалом в Україні зареєстровані більш як 15 000 благодійних фондів, і Нова пошта готова стати підтримкою для кожного. Зараз ні в кого з нас немає вихідних, але після перемоги ми обов’язково відпочинемо, щоб з новими силами почати відбудовувати державу», — говорить Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти.

Інна Поперешнюк

Співзасновники Нової пошти Інна Поперешнюк та Вячеслав Климов

Також Відзнаку Гуманітарним силам України отримали 3 волонтери, яких українці найчастіше згадували на сайті проєкту і чию діяльність під час повномасштабного російського вторгнення в Україну пропонували відзначити. Це, зокрема:

Олена Дьоміна — вчителька з Миколаєва, яка після 24 лютого влаштувала у своїй школі волонтерський штаб, що допомагає родинам переселенців, людям поважного віку та бійцям ЗСУ на миколаївському напрямку;

Алім Бодня — волонтер із Дніпра, який з 2014 року допомагає українським військовим і цивільному населенню гуманітарними наборами речей для нагальних потреб і смаколиками;

Артем Марченко — засновник благодійного фонду з Кременчука, який допомагає їжею, інсуліном та засобами гігієни бійцям ЗСУ, родинам переселенців та дітям до 5 років.

Олена Дьоміна

Олена Дьоміна

«Дякуємо "Гуманітарній пошті України" за те, що не стоїть осторонь біди, яка прийшла на нашу землю разом з російськими окупантами, і що підтримує нас, українських волонтерів, у нашій справі. Це надзвичайно вмотивована команда, яка не чекає нагоди, щоб допомагати, а бере і робить», — говорить Вадим Юник, член правління та керівник напрямку роботизованих технологій громадської організації «Аеророзвідка», що отримала відзнаку.

Гуманітарні сили України


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали