Гучний скандал: брови Селени Гомес та насмішки від Гейлі Бібер і Кайлі Дженнер

Розповідаємо, що сталося

Напередодні в соціальних мережах спалахнув зірковий скандал за участю Селени Гомес, Гейлі Бібер і Кайлі Дженнер. Приводом для нього стали відео, якими Селена поділилася в TikTok, проте згодом видалила. На одному з них співачка використала фільтр і звук My Name Is Bella Hadid та написала, що хотіла б бути такою ж красивою, як Белла, а в іншому — розповіла, як «випадково зробила невдале ламінування брів».

Селена Гомес

Одразу після цього Кайлі Дженнер опублікувала селфі з викривленими бровами та підписом «Це була випадковість?», а також фото брів своєї найкращої подруги Гейлі Бібер. Селена, своєю чергою, записала прямий ефір у TikTok, де розповіла, що вкотре зіштовхнулася з булінгом через зовнішність. Водночас на акаунті Гейлі з’явилося відео під музику зі словами «Я не кажу, що вона на це заслуговує, але Бог усе розрахував».

Кайлі та Гейлі заперечують, що ті фото та відео стосувалися Селени та мали намір її образити. Сама Гомес також написала, що «ці плітки не мають жодного сенсу». Однак «селенаторів» було вже не зупинити. Вони знайшли старі пости у Twitter Гейлі, присвячені Гомес, а також старе відео моделі, на якому вона зображає блювотний рефлекс при згадці про Тейлор Свіфт — найкращу подругу Селени.

Селена Гомес і Тейлор Свіфт

«Вибачте, але моя подруга була та залишається найкращою у цій грі», — відреагувала на відео Селена.

Прихильники Селени опублікували десятки розгромних відео про Кайлі Дженнер і Гейлі Бібер, перетворили їхні сторінки в соціальних мережах на суцільний хейт і змусили зірок обмежити коментарі. Селена ж повідомила, що тепер їй треба відпочити від соціальних мереж.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали