ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

ЧТО НОСЯТ САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ДЕВУШКИ ЛОНДОНА, ЧАСТЬ...

ВСЕ, ЧТО НУЖНО СОВРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЕ В НОВОЙ...

«НА ПРОЕКТЕ ЕСТЬ СЕКС», — НИКИТА ДОБРЫНИН И ДАША...

Гордість дня: українська піаністка отримала «Греммі» за кращу збірку класичної музики

Її номінували одразу в двох номінаціях

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
5 5 3

26 січня в Лос-Анджелесі пройшла 62-а церемонія нагородження музичної премії «Греммі», де в одній із номінацій перемогла українська піаністка. Надія Шпаченко отримала статуетку в категорії «Краща збірка класичної музики» з альбомом The Poetry Of Place. З цим же альбомом її номінували на звання «Продюсер року в класичній музиці».

Греммі 2020

Це вже третя номінація 42-річної українки на «Греммі». У 2016 році вона претендувала на цю нагороду за свою першу платівку Woman at the New Piano.

Надія Шпаченко народилася в Україні, в 1991 році на три роки поїхала до Ізраїлю, а в 1994-му до США, щоб отримати ступінь бакалавра класичної музики в Кембриджі.

Надія Шпаченко отримала Греммі

«Надія Шпаченко отримала звання доктора музичних мистецтв і магістра в університеті Південної Каліфорнії, який закінчила на «відмінно». Серед її педагогів — Джон Перрі в Лос-Анджелесі, Віктор Розенбаум у Бостоні, Віктор Дерев’янко в Ізраїлі, Серафима Шварц в Україні», — йдеться  на сайті Національного симфонічного оркестру України.

Надія здобула премії багатьох міжнародних конкурсів і виступала на міжнародних фестивалях: Музичної академії Заходу, Аспена, Манчестера, Орфорда, Сарасоти, Тель–Хая, міжнародних Музичних сесіях Голландії і Міжнародному фестивалі Салуццо в Італії. Її виступи транслювали радіо- і телевізійні станції в Каліфорнії, Массачусетсі, Нью-Йорку, а також в Україні, Великобританії, Італії.

Наразі Шпаченко є професором фортепіано у Каліфорнійському державному університеті Помони, має чоловіка і двох синів.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

«На проекте есть секс», — Никита Добрынин и Даша Квиткова о шоу «Холостяк» и любви ради пиара