Головні тези з нового інтерв’ю Олени Зеленської

Про Україну та наші цінності

Сьогодні, у час жорстокої війни, розв’язаної Росією, важливо голосно говорити про Україну з усім світом. Саме тому перша леді Олена Зеленська дала інтерв’ю одній із найпопулярніших іспанських газет — El Mundo. У розмові, яку розмістили на першій шпальті видання, дружина президента розповіла про те, що сьогодні відстоює Україна, про різницю між нами та окупантами та значення цієї війни. 

Олена Зеленська

Інтерв’ю газета доповнила світлинами Олени Зеленської, зробленими українським фотографом Антоном Кулаковським. Зазначимо, що для знімання перша леді обрала сукню від українського бренду Gasanova.

Нижче ми зібрали для вас найважливіші тези з нового інтерв’ю Олени Зеленської.

Олена Зеленська

«Перемога у цій війні стане найважливішим моментом в історії України».

«Хочу висловити своє захоплення українськими військовими. Вони добровільно обрали найважчий шлях».

«Українці та росіяни перебувають на дуже високому рівні ненависті. Ми вже давно були ворогами».

«Україна відстоює зараз не тільки свої життя, а й свої цінності, спільні з усім нормальним людством, право кожного жити вільним і захищеним у своїй країні. Тим часом російське суспільство рухається в інший бік. Поки ми добивалися прийняття Стамбульської конвенції щодо захисту жінок від усіх форм насильства — росіяни свій закон на цю тему, навпаки, скасували».

Олена Зеленська

«Ми приймаємо, що люди різні: в їхніх національностях, уподобаннях, ідентичностях, самовираженні — і мають право на це. Нападник не допускає про це думки. Чи не так, власне, і стають нападниками?»

«Я ніколи не бачу свого чоловіка вдома, тому що він не може прийти. Я бачу його лише в кабінеті. Це єдиний можливий простір».


Реклама

Популярні матеріали

Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Наука, наукині й ШІ в Україні


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

«Розвантажувальний» поп-ап спейс в Unit City

Популярні матеріали