Європарламент визнав Росію державою — спонсором тероризму

Важливе рішення

Учора Європарламент підтримав резолюцію про визнання Росії державою — спонсором тероризму. Рішення було прийняте більшістю голосів: 494 європарламентарі проголосували за визнання, 58 були проти, а 44 — утрималися.

Європарламент

У документі йдеться, зокрема, й про те, що Росія завдає невибіркових ударів по житлових районах і цивільній інфраструктурі, а на окупованих територіях страчують, викрадають, катують і ґвалтують місцевих жителів. Європарламентарі згадали про авіабомбу, скинуту на драматичний театр у Маріуполі, атаку на залізничний вокзал у Краматорську, а також про масові вбивства у Бучі, Ізюмі та Лимані.

«Цілеспрямовані напади та звірства, які здійснює Російська Федерація проти цивільного населення України, руйнування цивільної інфраструктури та інші серйозні порушення прав людини та міжнародного гуманітарного права становлять акти терору проти українського населення та є воєнними злочинами».

Європарламент

Європарламент закликав Раду Європейського Союзу також внести Росію до списку держав — спонсорів тероризму.

«Члени парламенту закликають ЄС та країни-члени розробити правову систему в рамках Євросоюзу, яка покарає російський режим», — заявила фракція Європейської народної партії.

Відзначимо, що 23 листопада Росія вкотре підтвердила свій статус і завдала масованого ракетного удару по енергетичній системі України. Європейський Союз уже працює над дев’ятим пакетом санкцій проти РФ.


Реклама

Популярные материалы

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Що робити з випадінням волосся, якщо немає можливості піти до...


Як менше витрачати тепло вдома та що робити, якщо зникне опалення...


Читайте також
Популярні матеріали