Ештон Кутчер розповів про розлучення з Демі Мур

Порушив мовчання через 10 років

Він пережив прискіпливу увагу таблоїдів, власну негідну поведінку та, нещодавно, страшний діагноз. Саме так про Ештона Кутчера пише видання Esquire у вступі до розмови з актором, присвяченої його поверненню в Голлівуд. Однак журналісти обговорили з Ештоном не лише його творчий шлях і кар’єру, а й стосунки з колишньою дружиною Демі Мур.

Ештон Кутчер

«У той момент, коли про нас дізналися, моє життя змінилося. Цікавий дует — вона, 40-річна мати трьох дітей, і він, гуляка, молодший за неї на п’ятнадцять років, — був на обкладинках усіх журналів про плітки».

Ештон, попри свій юний вік, намагався бути чудовим батьком для трьох доньок Демі від Брюса Вілліса та планував з коханою і власних дітей. Однак у Мур стався викидень на пізньому терміні, а спроба ЕКО не дала омріяного результату.

Демі Мур

Instagram: @demimoore

«Втрата дитини, про яку ви думаєте, що вона у вас буде, дуже-дуже болісна. Кожен справляється з цим по-різному», — розповів Ештон, згадуючи, що саме тоді Демі вперше за 20 років почала пити.

Ештон Кутчер і Демі Мур одружилися у 2005 році, а вже в 2011-му почали процес розлучення, який, за словами актора, був дуже болісним, і якщо викидень його похитнув, то розрив зруйнував повністю.

Ештон Кутчер

«Ніщо так не змушує відчувати себе невдахою, як розлучення, — каже Кутчер. — Розлучення здається повною довбаною невдачею. Ти не впорався зі шлюбом».

Згодом актор одружився зі своєю давньою подругою, акторкою українського походження Мілою Куніс. Сьогодні пара виховує двох дітей.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали