Ембер Герд хоче помститися Джонні Деппу

Акторка розповість усю правду

Ембер Герд вирішила розповісти всю правду про стосунки із Джонні Деппом та помститися колишньому чоловікові. Видання Daily Mail повідомляє, що Герд має намір написати книжку, причому досить відверту. Наразі акторка веде переговори про написання свого твору. Повідомляється, що Ембер Герд також бажає збільшити таким чином свої статки, адже акторка має виплатити Джонні Деппу 15 мільйонів доларів компенсації після програшу в суді.

«Ембер вважає, що її кар’єра в Голлівуді завершена. Вона вже веде переговори і схвильована цим. Наразі їй нічого втрачати, і вона хоче розповісти всю правду», — говорить у коментарі для журналу OK! анонім.

Кадр із фільму «Вітчим»

«Депп і його адвокати читатимуть і слухатимуть усе, що говорить Герд. Якщо вона перетне межу, що цілком імовірно, не може бути й мови про те, щоб подати ще один позов про дифамацію і знову повернутися до суду», — зазначив Дрор Байкел, нью-йоркський адвокат зі шлюборозлучних процесів та автор бестселерів.

Наближені до Ембер джерела зазначають, що акторка майже банкрут і не має змоги виплатити таку велику суму. Джонні вона повинна виплатити 8,3 мільйона доларів, решта суми — це судові витрати. Натомість адвокати Деппа раніше повідомляли, що актор може відмовитися від грошей Ембер, адже першочерговим його бажанням під час суду було відновлення репутації.


Реклама

Популярные материалы

Портрет нації: прикраси, які носили українки


Де шукати приємні емоції під час війни


Доторкнутися до історії: як вишивка стала душею українського...


Читайте також
Популярні матеріали