Експертка з мови тіла розповіла, які насправді стосунки у Кейт та Вільяма

Нічого приховувати

Днями у Мережі ширилися чутки про проблеми у стосунках принца Вільяма та Кейт Міддлтон. Мовляв, герцог Кембриджський зрадив дружину. Кейт не влаштовувала скандал, але не пробачила. Правда це чи ні — невідомо, однак прихильники не на жарт занепокоїлися.

Однак експертка з мови тіла встигла заспокоїти шанувальників королівської родини. Джуді Джеймс оцінила мову тіла Вільяма та Кейт, проаналізувавши фотографії з різних поїздок герцога та герцогині Кембриджських, починаючи з їхнього туру Карибським морем і закінчуючи візитом до Австралії. Про це пише Express.

Аналізуючи поведінку Кейт, Джуді зазначила, що, оскільки у герцогині троє маленьких дітей, у неї може бути менше часу для спокою, ніж їй хотілося б. Їй може бути важко розслабитися на кілька хвилин, перш ніж вона відчує необхідність перевірити, чи все гаразд. Ці почуття з’являються на основі обережності, а не від нудьги.

Своєю чергою Вільям, на думку експертки, відчуває себе максимально розслаблено, коли справа доходить до відпочинку.  

Джуді Джеймс зазначає, що мова тіла пари демонструє, наскільки вони цінують час, проведений разом у відпустці.

«Вільний час, який пара не проводить з дітьми під час сімейного відпочинку, для Вільяма дуже важливий, тому, мені здається, принц використовує його максимально, коли така можливість з’являється»,  — говорить експертка.

Натомість поведінка Вільяма під час робочих поїздок та офіційних візитів в очах громадськості нібито різко відрізняється від поведінки за зачиненими дверима, коли він бере на себе роль батька та чоловіка.

«Його ритуали мови тіла на більш офіційних королівських заходах можуть вказувати на деякий постійний рівень соціальної сором’язливості та натяк на тривогу. Але коли він у ролі тата чи чоловіка, він, здається, може відключитися та повеселитися», — каже Джуді.

У висновку Джуді сказала, що Кейт і Вільям абсолютно протилежні за своїми характерами, але в цьому й полягає їхній секрет сімейного життя. Герцогиня Кейт для Вільяма — справжня опора та підтримка.


Реклама

Популярные материалы

Принц Вільям виступив із промовою вперше після смерті Єлизавети ІІ...


Княгиня Монако відвідала показ Louis Vuitton у стильному образі...


6 наймодніших сумок сезону


Читайте також
Популярні матеріали