Експертка розповіла про поведінку Дженніфер Лопес та Бена Аффлека на «Греммі»

Вся правда про стосунки пари

Після нещодавньої премії «Греммі-2023» у Лос-Анджелесі Бен Аффлек опинився в центрі обговорення. Актор розвеселив Мережу виразом свого обличчя. Камери зафільмували, як актор сидів сумний і втомлений у той час, як його дружина Дженніфер Лопес насолоджувалася вечором. У кадр потрапив і момент, коли Дженніфер вступила в напружену суперечку зі своїм чоловіком Беном Аффлеком. Про це розповів експертка з мови тіла, зазначає Page Six.

«Зазвичай зірки зі списку A поводяться певним чином. Чоловік на червоній доріжці шепоче своїй партнерці на вухо те, що виглядає як сексуальне, солодке, а жінка посміхається чи хихикає, сигналізуючи про пристрасні стосунки», — пояснює експертка Джуді Джеймс.

Але тут Джеймс думає, що все може бути трохи не в порядку для пари, яка відновила свої стосунки після 20-річної розлуки та зіграла весілля в липні 2022 року.

«Однак реакція Дженніфер на шепіт Бена виглядає набагато твердішою та різкішою», — пояснює вона про момент перед камерою. «Її голова закрутилася, щоб зрозуміти, що те, що він сказав, її шокувало. Однією рукою вона схопила власне коліно, а іншою стиснула Бенову ногу, схоже на контрольний жест».

«Коли вона говорила, вона ніби постукала по грудях тильною стороною долоні, що виглядає як докірливий жест, а не пристрасний», — додає Джеймс.

Експертка з мови тіла також зазначає, що «відсутність посмішок» у Лопес і Аффлека свідчить про те, що вони були роздратовані.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали