Експерт з мови тіла розповів, як змінилася поведінка Кейт Міддлтон після коронації Чарльза ІІІ

Коли все зрозуміло без слів

Експерт з мови тіла Даррен Стентон у коментарі Express розповів про те, як змінилася поведінка Кейт Міддлтон після коронації Чарльза ІІІ. Так, спеціаліст зазначив, що, зважаючи на свій «зразковий вихід» на історичній події, принцеса Вельська тепер є «найвпевненішим» членом королівської родини. Даррен вважає, що на коронації короля Чарльза публіка побачила «ще більш впевнену і сильну версію Кейт», і стверджує, що своїми новими сигналами мови тіла принцеса демонструє, якою королевою вона хоче бути в кінцевому підсумку.

За словами експерта, зараз мова тіла Кейт кардинально відрізняється від тої, якою вона була в перші роки принцеси Вельської в ролі публічної особи.

«Вона була сором`язливою і стриманою, і ми часто називали її сусідською дівчинкою. Це схоже на досвід принцеси Діани, оскільки вони обидві виявилися досить сором`язливими, і було зрозуміло, що їм було некомфортно перед камерою і вони прагнули більшої приватності», — згадує він.

Ознаки того, що людині не подобається бути в центрі уваги або що їй бракує впевненості, можна невербально проілюструвати багатьма жестами.

«Наприклад, це може бути простий дотик до обличчя чи підборіддя або ж покладання руки на голову, уникнення зорового контакту з іншими, почервоніння чи збліднення обличчя від збентеження тощо», — пояснив Даррен.

Зараз же, за словами експерта, принцеса Вельська майже не демонструє подібних жестів.

«Після багатьох років перебування на публіці й особливо після отримання нового титулу — принцеси Вельської Кейт розвинула стійкість і впевненість та має фантастичний зоровий контакт. Ми почали помічати зменшення кількості її промовистих жестів, таких як рух руки до обличчя, складання рук, що майже схоже на самообійми, чи заспокійливий жест, який шукає впевненості. Ці старі жести замінюються новою, потужною і впевненою мовою тіла», — зазначає Стентон.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали