Експертка з мови тіла проаналізувала новий спільний портрет Кейт Міддлтон та принца Вільяма

До 12-ї річниці весілля

Принц Вільям та Кейт Міддлтон відзначили 12-ту річницю весілля, опублікувавши новий спільний знімок на своїй сторінці в Instagram. На портреті, зробленому фотографом-екологом Меттом Портеусом, принц і принцеса Вельські позують на велосипедах під час спільного катання сільською місцевістю Норфолка.

Експертка з мови тіла Джуді Джеймс проаналізувала нову світлину королівської пари й зазначила, що вона чудово відбиває їхнє ставлення одне до одного. За словами Джеймс, Кейт і Вільям виглядають на фотографії «невимушено, жартівливо, весело та приголомшливо», тоді як на минулих спільних фото їхні «пози були романтичними, але виглядали постановчо».

«Ми можемо побачити команду з двох людей, які успішно пройшли через мінне поле королівського життя, щоб стати сильнішими, щасливішими та розслабленішими, ніж будь-коли раніше. Рука Вільяма, що спирається на плече Кейт, виглядає як жест гордості. Цей жест також показує взаємозв`язок між ними. Реакція Кейт відображає взаємне кохання та захоплення. Обидва виглядають щасливими та вільними», — розповіла Джеймс, аналізуючи знімок.

Нагадаємо, весілля Кейт Міддлтон і принца Вільяма відбулося 29 квітня 2011 року. За церемонією тоді стежило 25 мільйонів людей.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали