Джоан Роулінг виклала у вільний доступ книги про Гаррі Поттера українською мовою

#СлаваУкраїні

Відома британська письменниця Джоан Роулінг виклала у вільний доступ «Гаррі Поттера» українською мовою. Електронні книги видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» тепер доступні на сайті Pottermore Publishing.

Книги про Гаррі Поттера українською мовою

«Коли почалося вторгнення в Україну, наша команда була шокована тим, який вплив це має на безліч людей. Нам, як і всім іншим, хотілося надати хоча б якусь допомогу. Тому ми намагаємося надати безкоштовний доступ до електронних книг про Гаррі Поттера всім, хто постраждав від війни», — повідомили на сайті.

Команда Pottermore Publishing подякувала видавництву «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та висловила щирі співчуття постраждалим від війни українцям.

Джоан Роулінг підтримала Україну

«Ми сподіваємося, що доступність цих книг допоможе привнести трохи світла у життя людей, які зараз переживають найтемніші часи».

Наразі україномовна версія поки доступна лише для трьох книг: «Гаррі Поттер і філософський камінь», «Гаррі Поттер і таємна кімната» та «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану». Доступ до інших чотирьох обіцяють відкрити найближчим часом.

Телебачення Торонто подякувало Джоан Роулінг у Твіттері. На повідомлення письменниця відповіла гештеґом #СлаваУкраїні та двома сердечками синього та жовтого кольорів.

Нагадаємо, що Джоан Роулінг збільшить пожертвування до 1 мільйона фунтів стерлінгів для допомоги дітям, які перебувають у сиротинцях в Україні.


Реклама

Популярні матеріали

Утеплюємося: як зірки стритстайлу носять колготки


Для гнучкості, ідеальної постави та прискорення метаболізму:...


Антверпенська шістка: хто вони і як змінили світ моди. Дірк...


Читайте також
Популярні матеріали