Джей Ло розповіла, який головний урок винесла зі своїх перших стосунків із Беном Аффлеком

Дуже несподівано

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес відродили свій роман у 2021 році, майже через два десятиліття після того, як розірвали заручини. В інтерв’ю The New York Times Джей Ло розповіла, що зараз допомагає їм будувати щасливі стосунки.

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес

«Популярність означає не пісні, танці та акторську майстерність, а необхідність навчитися поєднувати соціальне життя, життя артиста та ваше особисте, — почала Дженніфер. — Згодом ви захочете нормального життя, як у всіх інших, проте все це перебуватиме під прицілом уваги громадськості».

Артистка зізналася, що коли мова йде про її особисте життя та стосунки з Беном, вона воліє промовчати. Попри те, що їх фотографували під час нічних прогулянок, романтичних зустрічей та кінопрем’єр, Лопес каже, що вони «засвоїли свій урок уперше», коли довелося боротися з безумством ЗМІ.

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес

«Треба вважати це священним, — сказала вона про свої стосунки з Аффлеком. — Ви повинні увесь час робити те, що вам подобається, проте водночас ви маєте вчитися на минулих помилках та наступного разу робити це краще. Ви знаєте, що так, ми разом. Проте ви знаєте лише частину, адже наш урок полягає в тому, щоб не бути такими відкритими, як ми, коли були молодими та закоханими багато років тому».

Дженніфер також додала, що тоді вони робили так, як вважали за потрібне, і тепер не звинувачують себе за помилки, а виправляють їх.

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес

Нагадаємо, що Дженніфер Лопес і Бен Аффлек довго не коментували свій роман та відкрито заявили про нього лише наприкінці липня 2021 року.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали