Джеремі Аллен Вайт у новій рекламній кампанії Calvin Klein

Спокусливе знімання на фоні нью-йоркських хмарочосів

Зірка серіалів «Безсоромні» та «Ведмідь» Джеремі Аллен Вайт став головним героєм нової рекламної кампанії бренду Calvin Klein весна-літо — 2024. 

На чорно-білих знімках, зроблених фотографом Мертом Аласом, актор постав на фоні рідного Нью-Йорку у спідній білизні, джинсах і білій майці. Стилізувала знімання французька модна редакторка Еммануель Альт. 

Окрім світлин, на яких Джеремі Аллен Вайт позує на даху однієї з будівель із захопливою панорамою міста, бренд також поділився коротким відео, де ми бачимо, як актор гуляє вулицями Нью-Йорку та підтягується на тлі хмарочосів.

 

 

«Колекція чоловічої спідньої білизни весна-літо — 2024, яку демонструє Джеремі Аллен Вайт, вдихає нове життя в класичні дизайни, логотипи та матеріали Calvin Klein, підкреслюючи водночас сучасні інновації та чуттєвість у чистому вигляді», — зазначає бренд. 

Останніми із проєктів Джеремі Вайта стали серіал «Ведмідь», за роль у якому він отримав премію «Золотий глобус», і біографічна спортивна драма «Залізний кіготь» — для знімання у ній актор впровадив у своє життя активні фізичні тренування.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали