Дженніфер Лопес потоваришувала з колишньою Бена Аффлека

Зірки планують відсвяткувати Різдво разом

Схоже, що переривати стосунки з колишніми не за принципами Бена Аффлека та Дженніфер  Лопес. Виявляється, що Лопес змогла потоваришувати з колишньою дружиною свого чоловіка, акторкою Дженніфер Гарнер.

Джей Ло вдалося побудувати теплі стосунки з екскоханою свого чоловіка. Гарнер та Лопес порозумілися та з повагою ставляться одна до одної, особливо після весілля Лопес і Аффлека.

Зірки навіть планують зустрітися на різдвяні свята та вже обирають одна одній подарунки. Про це повідомили інсайдери видання HollywoodLife.

«Цьогоріч вони готуються обмінятися подарунками на Різдво, у них відмінне порозуміння. Через дітей вони відчувають справжню взаємну повагу та вдячність», — зазначає джерело.

Інший інсайдер також повідомляє, що зараз дружба між знаменитостями дійсно стала набагато глибшою.

«Джей Ло дуже вдячна, що за останні кілька місяців її дружба з Джен стала набагато міцнішою. Вони зблизилися після того, як вона і Бен відновили свій роман, але дружба Джей Ло і Джен, безперечно, поглиблюється. Вона отримала своє казкове закінчення і вдячна за те, що у неї склався справді прекрасний зв’язок із Джен. Вони чудово ладнають, і все дійсно якнайкраще», — говорить інсайдер.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Продюсер Азад Сафаров, що працював над «Будинком зі скалок»...


Джіджі Гадід і Леонардо Ді Капріо знову підігріли чутки про свій...


Читайте також
Популярні матеріали