Дженніфер Лопес і Бен Аффлек уперше за довгий час вийшли разом на публіку

Пара спростувала чутки про розлучення

Більш ніж місяць Мережею ширилися чутки й теорії про те, що, ймовірно, Дженніфер Лопес і Бен Аффлек перебувають на межі розлучення. Зірки кілька тижнів не з’являлися разом на публіці, не публікували спільних фото та жили на відстані одне від одного. Увесь цей час пара ніяк не коментувала розлучення. Лише на пресконференції під час промотуру фільму «Атлас» Джей Ло жартома відповіла на запитання журналіста, зазначивши, що фанатам краще знати про те, які стосунки в неї з чоловіком. 

Нещодавно подружжя остаточно спростувало чутки. Дженніфер Лопес і Бена Аффлека помітили папараці на випускному старшої доньки актора, Вайолет, від першого шлюбу — з Дженніфер Гарнер. Однак, хоч пара разом завітала на захід, між закоханими все ж було помітно певне напруження.

Шанувальники вважають, що вся ця історія з розлученням була вигадана задля того, щоб підігріти інтерес до Дженніфер Лопес, яка планувала свій літній тур This Is Me… Live. Проте через погані продажі співачка все ж була змушена скасувати концерти. 


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


10 простих способів знизити кортизол: радить біохакерка


Читайте також
Популярні матеріали