Дженніфер Еністон зізналася, що намагалася завагітніти

Одкровення акторки

 

Дженніфер Еністон стала героїнею нового випуску журналу Allure та дала відверте інтерв’ю. У розмові із журналістами видання Дженніфер торкнулася вельми особистої теми, розповівши про бажання стати мамою. 53-річна Еністон зізналася, що декілька років намагалася завагітніти, пробуючи різні методи.

«Усі ці роки, роки і роки спроб... Це було справді важко. Я намагалася завагітніти, проходила ЕКЗ, пила китайські чаї, що завгодно. Я кинула всі сили на це. Я б усе віддала, якби хтось сказав мені: "Заморозь свої яйцеклітини. Подбай про себе". Ви просто не думаєте про це. Тож склалося так. Поїзд пішов», — сказала акторка.

Акторка також запевнила, що змирилася з тим, що в неї не буде дітей. Еністон зазначає, що відчуває деяке «полегшення» від того, що ця тема її більше не обтяжує, як раніше. З віком до Дженніфер знову прийшло відчуття впевненості в собі, тож, за її словами, її більше не хвилює, що люди думають чи говорять про неї.

«Я б сказала, що у свої 30-40 років я пережила справді важкий час, та якби не це, я б ніколи не стала тією, ким мала бути, — пояснила вона. — Ось чому я така вдячна за всі ці речі, які відбувалися зі мною. Інакше я б застрягла в ролі людини, яка була такою наляканою, нервовою, невпевненою в тому, ким вона є. А тепер мені все одно».

Дженніфер також розповіла, що, попри два шлюби та розлучення (з Бредом Піттом та Джастіном Теру), вона вірить у кохання та не проти ще раз вийти заміж.

«Я б хотіла стосунків. Хто знає? Бувають моменти, коли мені хочеться просто згорнутися клубочком і сказати: "Мені потрібна підтримка". Було б чудово повернутися додому, впасти в чиїсь обійми і промовити: "Це був важкий день"», — зізнається Еністон.

У кінці бесіди Дженніфер натякнула на те, що, можливо, напише книжку про свою тривалу боротьбу з безпліддям.

«Якось я збираюся написати книжку. Я перестану говорити: "Я не вмію писати"», — зазначила зірка.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Продюсер Азад Сафаров, що працював над «Будинком зі скалок»...


Джіджі Гадід і Леонардо Ді Капріо знову підігріли чутки про свій...


Читайте також
Популярні матеріали