Дженніфер Еністон поділилася чотирма правилами, які допомагають їй залишатися у бездоганній формі

Головні секрети краси 54-річної акторки

Бездоганна спортивна форма 54-річної американської акторки Дженніфер Еністон надихає жінок з усього світу. В чому її секрет? У новому випуску журналу CR Fashion Book зірка серіалу «Друзі» поділилася чотирма простими правилами, які допомагають їй залишатися здоровою та красивою.

«Я п`ю багато води, щодня рухаюся, намагаюся їсти цільні, свіжі продукти та спати якнайбільше. Остання частина є складною для мене, але вона дуже важлива. Я відчуваю, коли не отримую достатньо відпочинку», — поділилася зірка в інтерв`ю.

Акторка також розповіла, що обмежує час у соцмережах та ретельно обирає контент, який споживає, — це допомагає їй дбати про психічне здоров`я.

«Я намагаюся дуже уважно ставитися до того, що впускаю у свій вільний простір. Це, ймовірно, означає менше запійного перегляду кабельних новин. Наш світ дійсно переживає деякі труднощі, і я знаю, що нас усіх це дуже хвилює», — додала Еністон.

Що стосується тренувань, Еністон підтвердила, що вона є великою прихильницею Pvolve — «науково обґрунтованого методу, що поєднує високоінтенсивний фітнес із низьким рівнем впливу на основі опору, який зміцнює, формує і заряджає енергією все тіло», як зазначено на його сайті.

«У мене з`явилася мотивація тренуватися так, як я не тренувалася вже багато років. Я з нетерпінням чекаю на заняття, і я відчуваю себе сильнішою і комфортніше у своєму тілі, коли займаюся», — зазначила акторка.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


5 продуктів для трендового весняного макіяжу: вибір...


Куди піти у квітні: концерти, виставки та інші події, варті уваги...


Читайте також
Популярні матеріали